20111220213613889729
Par mums

Par mums

 

Rīgas Koučinga Skola (RKS) ir oficiālais Erickson Coaching International  (ECI) (Kanāda) pārstāvis Latvijā un ciešā sadarbībā ar Krievijas pārstāvniecību (Международный Эриксоновский Университет) piedāvā ECI dibinātājas un prezidentes, Ph.D Merilinas Atkinsones veidotās programmas.Kas ir Erickson Coaching International (ECI)?

ECI ir viena no divām vadošajām kompānijām pasaulē, kuras veic koučinga apmācību. ECI darbojas apmācību jomā kopš 1982.gada un tiek uzskatīts par pasaules līderi uz risinājumiem vērstu tehnoloģiju apmācību programmās. ECI centrālais birojs atrodas Vankūverā, Kanādā. ECI ir pārstāvniecības 45. pilsētās, 20. valstīs, pasaules 4. kontinentos. Pašlaik ECI ir 18 filiāles bijušajā Padomju Savienības teritorijā, Krievijas reģiona centrālais birojs atrodas Maskavā. Vienlaicīgi programmu "The Art & Science of Coaching" apgūst 2'000 cilvēku pasaulē un uz šo brīdi to apguvuši vairāk kā 15’000 sertificētu kouču visā pasaulē. 2009. gadā  ICF (International Coaching Federation) šo programmu "The Art & Science of Coaching" atzina par Koučinga Zelta Standartu.
 
ECI piedāvā vairāk kā 20 profesionālās apmācības programmas un apmāca koučus, trenerus, psihologus, vadītājus un biznesa īpašniekus tādās jomās kā attīstība, pārmaiņu vadība, līderība, komandas rezultātu paaugstināšana, uzņēmumu vadība, cilvēkresursu vadība, u.c. ECI katru gadu absolvē vairāki tūkstoši sertificētu kouču visā pasaulē.
Papildus informāciju iespējams iegūt www.erickson.edu un www.erickson.ru.


Dalībnieku atsauksmes no ECI Krievijas pārstāvniecības (Международный Эриксоновский Университет) skatiet šeit.