20111220213613889729
Koučings

Publikācijas

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Intervija ar psiholoģijas doktori - Starptautiskās Ēriksona Universitātes dibinātāju Merilinu Atkinsoni par programmu "Brīvības mīlēt"

Mīlestība ir tas, ko mēs visi vēlamies, un tāpēc ikkatru dzīves mirkli mēs ieguldām savu laiku, enerģiju un naudu tajās lietās, kuru uzdevums ir piesaistīt mūsu dzīvē mīlestību.

“Brīvība mīlēt” ir ļoti praktiska programma. Merilina Atkinsone ir praktiķe ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi. Viņas programmu pamatā ir reālu prasmju apguve un praktizēšana. Katrs dalībnieks iegūst vērtīgu praktisko pieredzi un instrumentus, kas palīdz veidot attiecības un būt laimīgam. Tas notiek, praktizējot programmas 9 principus un pārliecinoties, vai un kā tie darbojas manā dzīvē.

 
 
 

Intervija ar Annu Ļebedevu "На что влияет коучинг в компании?" 

Pārpublicēta no www.erickson.ru

Ja vadītājs izmanto koučinga vadības stilu, tad darbiniekiem nav ne nepieciešamība, ne motivācijas veidot kaut ko aiz tā muguras.
Tajos kolektīvos, kas apguvuši un pielieto koučinga vadības stilu un metodes - cilvēki mazāk slimo kāi arī neaiziet pēc paša vēlēšanās.
Koučings pozitīvi ietekmē darba ražīgumu, tas ir, palielinās peļnā un samazinās uznēmuma izdevumi.

 
 
 

Intervija ar Annu Ļebedevu (Анна Лебедева)).
(Žurnāls „Personāla vadība” („"Управление персоналом",”) 2011.gada jūnijs

Komandai vienmēr ir nepieciešams efektīvs sadarbības mehānisms, vai ne tā? Labi, ja tas balstās un strādā ne tikai uz psiholoģiski iesaistītiem darbiniekiem, uz korporatīvo garu, bet arī uz iemaņām ātri un precīzi risināt ikdienas darba jautājumus.

 
 
 

2010.gada 1.oktobra Žurnālā «Секрет Фирмы» Nr. 12 (304) publicētā raksta "Jautājums dārgi maksā"  tulkojums latviešu valodā

Raksts par 10 labākajiem biznesa koučiem