KOPĀ BŪŠANA koučiem

Tiekties pēc progresa ne pēc perfektuma!
❓Kas būs šajās tikšanās reizēs? ✳️Tas, ko kopā radīsim.
Veidosim kopā vērtīgas tikšanās!

Koučings caur metaforām un darbs ar sapņiem

Mēs dzīvojam metaforisku dzīvi! Programma “ ir pamatīgs papildinājums ikviena kouča rīku komplektam, kas sniegs jums iespēju palīdzēt cilvēkiem izpētīt un paplašināt viņu spēju iztēloties savas dzīves metaforas.

LEVEL 2 ICF "Kouča ceļš uz profesionalitāti"

ICF nākamais sertifikācijas līmenis. Programma piedāvā uz partnerattiecībām balstītu un praktisku pieeju, kas veicina profesionālo izaugsmi saskaņā ar ICF 8 kouča kompetencēm un PCC kritērijiem

Kas ir koučs?

LEVEL 1 ICF Mentorings

Mēs piedāvājam turpināt attīstīt savas kouča prasmes un tālāk iet uz Starptautiskās koučinga federācijas (ICF) nākamo sertifikācijas līmeni Level 1.

Mentorings

Mentorings

Individuālais mentorings un Grupas mentorings

Supervizija

Supervīzija

Individuāla supervīzija un Grupas supervīzija

Komandu koučings | Hight Performance Team Coaching

Apmeklēt šo kursu būs lietderīgi ikvienam, kurš strādā ar komandām. 3 dienu programma Komandu koučings ir domāta līderiem, vadītājiem un koučiem, kuri grib efektīvi strādāt ar komandām.

Praktiski psiholoģijas elementi koučiem

Programma ļaus vieglāk pieņemt kienta emocionālās izpausmes un drošāk turpināt strādāt ar koučinga metodēm. Jūs uzzināsiet, kā palīdzēt izkļūt no iestrēgšanas sesijā gan sev, gan klientam.

Kvantu prāts | Domāšana 4 kvadrantos

Programma ļauj ieskatīties, kas ir kopējs Kvantu fizikai un cilvēka domāšanas veidam un kā domas ir savstarpēji saistītas ar apkārtējo realitāti.

Emocionālās inteliģences 9 pamatprincipi

Pāri savai emocionālajai pagātnei un pašierobežojošajiem uzskatiem. 21 stundu online kurss māca 9 vienkāršus veidus, kā attīstīt emocionālo inteliģenci un izveidot labākas attiecības dzīvē.